Opis stanowiska pracy

• weryfikacja i księgowanie dokumentów z obszaru zobowiązań,
• uzgadnianie kont (weryfikacja faktur i wprowadzanie do systemu),
• wprowadzanie usprawnień do obsługiwanych procesów,
• sporządzanie raportów i analiz, sprawozdań finansowych,
• kontakt z dostawcami,
• udział w procesie zamknięcia miesiąca,
• obsługa klienta międzynarodowego.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowana dziedzina: finanse lub rachunkowość,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• udokumentowane doświadczenie w księgowości, minimum 5 lat,
• znajomość pakietu MS Office,
• silnego nastawienia na rozwój oraz chęci do nauki,
• otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa