Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/08/2018.

GŁÓWNY KSIĘGOWA/Y

58-500 Jelenia Góra, dolnośląskie

RGS Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

·         prowadzenie pełnej księgowości i samodzielne przygotowywanie sprawozdań finansowych,

·         weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych,

·         uzgadnianie kont (weryfikacja faktur i wprowadzanie do systemu),

·         kontakt i współpraca z zewnętrznymi instytucjami (ZUS, US, GUS, NBP),

·         odpowiedzialność za politykę rachunkowości, plan kont oraz procedury księgowo-podatkowe,

·         aktywne uczestnictwo w optymalizacji i rozwoju standardów pracy,

·         kontakt z dostawcami, obsługa klienta międzynarodowego,

·         sporządzanie sprawozdań finansowych na koniec miesiąca i roku.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowana dziedzina: finanse lub rachunkowość,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

• minimum 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, przy samodzielnym prowadzeniu pełnej księgowości i samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,

• silnego nastawienia na rozwój oraz chęci do nauki,

• otwartość na pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,

• samodzielność, dyspozycyjność, terminowość w realizacji wyznaczonych zadań.

Prezentacja firmy

FIRMA ZAJMUJE SIĘ:
- OBSŁUGĄ FINANSOWO-KSIĘGOWĄ FIRM
- OBSŁUGA... KADROWO-PŁACOWA
- DORADZTWO I ZARZĄDZANIE SPÓŁKAMI
- OBSŁUGA BIUROWA I ADMINISTRACYJNA SPÓŁEK
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa