Główny Inżynier-Technolog oczyszczalni ścieków

Biokrap Sp. z o.o.

Krapkowice, opolskie

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie nadzoru technologicznego nad pracą oczyszczalni ścieków w Krapkowicach;

- Bieżąca kontrola poprawności pracy urządzeń i obiektów technologicznych stanowiących wyposażenie oczyszczalni ścieków;

- Prowadzenie sprawozdawczości oczyszczalni ścieków z jej działania dla organów zewnętrznych;

- Opracowywanie planów inwestycyjnych oraz planów remontowych wszystkich urządzeń oczyszczalni ścieków, a także nadzorowanie przeprowadzanych przez firmy zewnętrzne remontów urządzeń oczyszczalni;

- Organizowanie zakupu materiałów potrzebnych do prowadzenia procesu technologicznego, napraw lub remontu urządzeń stanowiących wyposażenie oczyszczalni ścieków;

- Sprawowanie nadzoru nad naprawami i konserwacją wyposażenia oczyszczalni ścieków;

- Nadzór nad badaniami ścieków i osadów;

- Planowanie bieżącej pracy pracowników oczyszczalni i opracowywanie harmonogramów pracy pracowników oczyszczalni;

- Nadzór i kontrola pracy pracowników oczyszczalni ścieków;

- Ustalanie wysokości opłat środowiskowych;

Wymagania

· wykształcenie wyższe, politechniczne, najlepiej na kierunku Inżynieria Środowiska, preferowany magister inżynier,

· doświadczenie zawodowe – min. 5 lat stażu pracy na stanowisku związanym z technologią oczyszczania ścieków lub eksploatacją oczyszczalni ścieków,

· uprawnienia branżowe mile widziane;

· znajomość specyfiki działania spółek wodociągowo-kanalizacyjnych,

· znajomość ustaw: o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków, prawo wodne, prawo budowlane, prawo ochrony środowiska, ustawa o odpadach;

· znajomość obsługi komputera w zakresie programów pakietu MS Office,

· zaangażowanie, aktywność i samodzielność w pracy,

· umiejętność analitycznego myślenia,

· umiejętność zarządzania czasem i działania pod presją czasu,

· umiejętność zarządzania zespołem,

Prezentacja firmy

Biokrap spółka z o.o. zajmuje się od 1997 roku eksploatacją komun... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca BHP / Ochrona środowiska, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca