Opis stanowiska pracy

Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o.

Lider w branży włókienniczej - od wielu lat specjalizuje się w produkcji zarówno włókna poliestrowego ciętego, jak i wyrobów z włókna: włókniny wysokopuszystej oraz płaskiej.

Naszym atutem jest innowacyjne podejście do procesów produkcji - prowadzimy działalność produkcyjną w oparciu o technologie bezodpadowe.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata na stanowisko:

GŁÓWNY AUTOMATYK

Zakres obowiązków:

  • Bieżący nadzór nad maszynami,
  • Kontrola i naprawa związana z uszkodzeniami elementów sterowania,
  • Przygotowanie i drobne modyfikacje w układzie sterowania maszyn,
  • Diagnostyka i analiza przyczyn awarii,
  • Proponowanie i wdrażanie działań usprawniających.

Oczekiwania:

  • Minimum średnie wykształcenie na kierunku elektronika i/lub automatyka,
  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja),
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartość na nowe zadania i wyzwania,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Samodzielność i inicjatywa,
  • Znajomość sterowników Siemens S7, Fanuc, Omron.

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę,
  • Niezbędne wyposażenie stanowiska pracy,
  • Dużą samodzielność,
  • Stabilność zatrudnienia w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

Prezentacja firmy

IMP Comfort Sp. z o.o. jest liderem w branży włókienniczej. Produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca IT - Programowanie / Analizy