Główny Analityk

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1132519

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora ubezpieczeniowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Głównego Analityka

Stawka: do 115 zł/h netto + VAT na B2B
Lokalizacja: Wola ( okolice Metro Rondo ONZ)
Długość projektu: 4 miesiące + przedłużenie

Obowiązki:
  • Wypracowanie i ustrukturyzowanie (wspólnie z interesariuszem biznesowym) potrzeb biznesowych dla kolejnych wydań projektu,
  • Współpracę z architektem rozwiązania w zakresie opracowania koncepcji rozwiązania,
  • Wsparcie analityków systemowych na etapie opracowywania backlogów zmian dla poszczególnych systemów,
  • Weryfikację spójności poszczególnych backlogów systemowych oraz zgodności z koncepcją rozwiązania,
  • Analizę zgłoszonych w trakcie projekcie zmian (CR),
  • Analizę zidentyfikowanych w trakcie projektu istotnych kwestii otwartych,
  • Raportowanie do kierownictwa projektu postępu prac analitycznych na wydanie.

Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego (informatyka lub kierunki pokrewne),
  • Minimum 3 letniego doświadczenia w prowadzeniu prac analitycznych IT (analiza systemowa i biznesowa),
  • Umiejętności modelowania danych,
  • Znajomości SQL,
  • Znajomości narzędzia Enterprise Architect,
  • Umiejętności modelowania procesów biznesowych,
  • Umiejętności pracy w zespole, samodzielności, szybkiego uczenia się,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Mile widziana znajomość branży ubezpieczeniowej lub finansowej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Praca zdalna w wymiarze ok. 20%
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland