Główny Analityk

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • wyznaczanie standardów analitycznych,
  • usprawnianie procesu analitycznego oraz dbanie o jakość produktów analiz,
  • podnoszenie kompetencji pracowników,
  • koordynacja prac analityków cross-systemowych,
  • ścisłą współpracę z wewnętrznym klientem biznesowym oraz zespołami wytwórczymi,
  • wsparcie i doradztwo w zakresie użytkowania wdrożonych rozwiązań,
  • jakość, spójność i kompletność dokumentacji analitycznej.

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobrej znajomości BPMN,
  • bardzo dobrej znajomości UML,
  • bardzo dobrej znajomością narzędzi typu CASE (preferowany Enterprise Architect),
  • umiejętności pracy z zespołem IT i szeroko rozumianym biznesem,
  • wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie oraz pisanie dokumentacji technicznej.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realny wpływ na wprowadzanie nowych rozwiązań w organizacji,
  • samodzielne stanowisko pracy w energicznym i ambitnym zespole,
  • pracę w najbardziej innowacyjnym Banku w Polsce.

Wymagania

z dopiskiem:

GAL/06/2019/Warszawa

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Analityka , Praca Kadra zarządzająca , Praca IT - Project Management , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Bazy danych