GŁÓWNY/A KSIEGOWY/A

Antal Sp. z o.o.

Bielsko-Biała, śląskie

Location: Bielsko-Biała

Dla mojego Klienta, spółki akcyjnej z prywatnego sektora medycznego, poszukuję obecnie idealnego kandydata na stanowisko

GŁÓWNY/A KSIĘGOWY/A

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz procesami księgowymi
  • Zapewnienie odpowiedniej kontroli wewnętrznej w procesach księgowo-finansowych
  • Nadzór nad pracą działu księgowego
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Rozliczenia podatkowe – przygotowywanie deklaracji (VAT, JPK)
  • Bieżący kontakt z instytucjami zewnętrznymi oraz sprawozdawczość statutowa (US, NBP,GUS)
  • Współpraca z audytorami
  • Kompleksowa obsługa kadr i płac
  • Przygotowanie zestawień, analiz i sprawozdań na potrzeby Zarządu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe finansowe
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku (mile widziana branża medyczna lub usługowa)
  • Znajomość zagadnień księgowych i podatkowych na poziomie eksperckim
  • Praktyczna znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, zagadnień dot. rozliczenia czasu pracy, zagadnień kadrowo-płacowych
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Wnikliwość i świetna organizacja pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności oraz premię roczną
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Świetną atmosferę
  • Benefity pozapłacowe
Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl