Orienta Polska Sp. z o.o.

Główna/y Księgowa/y

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Główna/y Księgowa/y

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Opracowywanie planu kont,
  • Kontrolowanie prawidłowości rozliczeń podatkowych, sporządzanie deklaracji podatkowych,
  • Tworzenie raportów, bilansów oraz sprawozdań finansowych,
  • Bieżąca kontrola finansów oraz płatności,
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami,
  • Nadzór nad działem księgowości, szkolenie i udzielanie merytorycznego wsparcia podległym pracownikom,
  • Weryfikacja dokumentów wewnętrznych pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość zasad z zakresu rachunkowości oraz podatków,
  • Znajomość systemów ERP oraz programu Optima,
  • Wiedza z zakresu Międzynarodowych Stnadardów Rachunkowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy,
  • Elastyczna forma zatrudnienia w zależności od preferencji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia kandydata,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.