Główna/y Księgowa/y

Besthr

Rawa Mazowiecka, łódzkie

Opis stanowiska pracy

BestHR jest ogólnopolską agencją rekrutacyjną. Świadczymy usługi w obszarze rekrutacji specjalistów, kadry managerskiej oraz wspieramy naszych klientów w obszarze HR. Zachęcamy do aplikowania na nasze oferty bądź nawiązania kontaktu, dzięki któremu będziesz korzystał z ciekawych ofert, które do nas trafiają.

Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla firmy, która otwiera w Rawie Mazowieckiej swój zakład produkcyjny, na stanowisko:

Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Zadania:

  • Nadzór nad operacjami księgowymi oraz weryfikacja dokumentów pod względem księgowym
  • Nadzór nad poprawnym planowaniem i księgowaniem kosztów projektów
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Udział w zamknięciu okresów sprawozdawczych i sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Bieżąca współpraca z organami podatkowymi, instytucjami ubezpieczeniowymi, bankami i audytorami
  • Analityka rentowności klientów i projektów prowadzonych sprzedażowych prowadzonych w firmie
  • Współpraca przy przygotowaniu planów i prognoz finansowych
  • Raportowanie procesów księgowych do centrali Spółki
  • Budowa zespołu księgowego

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wyższe wykształcenie z zakresu rachunkowości lub finansów
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Głównego lub samodzielnego Księgowego
  • Dobra znajomość bieżących przepisów prawa w zakresie rachunkowości oraz podatków
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych instytucji zewnętrznych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w zakresie rozliczania projektów

Pracodawca gwarantuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w wysokości ok. 8 000 – 9 000 pln brutto
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju
  • Przyjemną atmosferę pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o dołączanie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez BestHR, ul. Struga 78/A103; 90-557, Łódź dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Prezentacja firmy

BestHR jest agencją doradztwa personalnego, która specjalizuje się w bez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja