Główna/y Księgowa/y

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Praca na tym stanowisku będzie wiązała się z zarządzeniem całością procesów księgowo-podatkowych w firmie deweloperskiej, w oparciu o Krajowe Standardy Rachunkowości.

Informacje o kliencie

Rodzinna firma deweloperska realizująca projekty budowlane zarówno mieszkaniowe, jak i komercyjne. W związku z dynamicznym rozwojem, spółka poszukuje samodzielnej i ambitnej osoby, która obejmie strategiczną funkcję w obszarze księgowości.

Opis stanowiska

  • sporządzanie sprawozdań finansowych wg Ustawy o Rachunkowości
  • sporządzanie kwartalnych skonsolidowanych sprawozdań finansowych
  • prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych i rozliczeń podatkowych oraz wypełnianie obowiązków sprawozdawczych
  • przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków, innych działów (we współpracy z działem controllingu)
  • optymalizacja procesów księgowych pod względem jakości, terminowości, wydajności oraz bezpieczeństwa
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • zbudowanie i zarządzanie zespołu księgowego (obszar PTP, OTC, R2R, GL)
  • wsparcie controllingu w rozwoju narzędzi BI

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie księgowości, rachunkowości
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub 7-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym (mile widziane)
  • bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz systemów księgowych, mile widziane doświadczenie z narzędziami BI
  • doświadczenie w pracy w firmie budowlanej lub deweloperskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • praca w dynamicznie rozwijającej się grupie deweloperskiej (firma rodzinna)
  • udział w reorganizacji procesu księgowego i przejęcie funkcji do wewnątrz organizacji
  • całościowe wdrożenie w obowiązki i wsparcie w codziennej pracy
  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page