ManpowerGroup Sp. z o.o.

Główna/y księgowa/y

Miejsce pracy: Inowrocław

Miejsce pracy: Złotniki Kujawskie/ Stefanowo

Oferta:

  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu u umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego
  • Biegła znajomość oraz umiejętność zastosowania w praktyce zagadnień ustawy o rachunkowości oraz aktualnych przepisów podatkowych
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Mile widziana znajomość programu Comarch XL, Comarch Optima
  • Zdolność analitycznego myślenia, a także chęć pogłębiania wiedzy

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi
  • Odpowiedzialność za całokształt spraw księgowych i podatkowych Spółki
  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych, weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów i przychodów
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz nadzór nad sprawozdawczością do GUS
  • Nadzór nad obsługą systemu Płatnik
  • Kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS, KRS, audytorami
  • Wykonywanie czynności związanych z zamykaniem okresów sprawozdawczych, tj. aktywna współpraca z innymi działami, uzgadnianie kont, rozrachunków, potwierdzenia sald
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych raportów, analiz i zestawień na potrzeby Sprawozdawczości Zarządczej
  • Zarządzanie zespołem księgowych - organizacja księgowości w oparciu o obowiązujące przepisy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Współtworzenie wewnętrznych procedur i standardów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy