Główna /-y Księgowa /-y – z j. angielskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Włocławek

Zadania:
• Koordynowanie i nadzór nad księgowymi i podatkowymi aspektami działalności firmy z zachowaniem zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych;
• Weryfikacja i kontrola deklaracji podatkowych VAT, CIT, podatek odroczony;
• Zapewnienie poprawnych rozwiązań dla procesów operacyjnych w programie finansowo-księgowym oraz wdrażanie usprawnień;
• Terminowe raportowanie zgodnie z grupowymi standardami;
• Efektywne zarządzanie zespołem księgowości;
• Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki oraz Urzędami Skarbowymi;
• Usprawnianie procesu ewidencji danych finansowych oraz obiegu informacji.

Oczekiwania:
Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B2 - warunek konieczny;
Doświadczenie w konsolidacji sprawozdania Grupy Kapitałowej;
Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kilku obszarów księgowości;
• Znajomość zasad rachunkowości finansowej na podstawie Ustawy o Rachunkowości;
• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki Rachunkowość, Finanse przedsiębiorstw;
• Znajomość MSSF oraz USGAAP będzie dodatkowym atutem;
• Umiejętność budowania przyjaznych relacji w zespole;
• Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz otwartość na zmiany.

Nasz Klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• Pracę w godzinach 8:00 - 16:00;
• Kartę sportową, telefon, laptop;
• Szkolenia specjalistyczne oraz rozwój zawodowy;
• Zatrudnienie w firmie o zasięgu globalnym.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: GK/06/19/BDG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.