Główna/y Księgowa/y - branża nieruchomości

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba, która dołączy do zespołu będzie odpowiedzialna za merytoryczną kontrole prowadzenia księgowości spółek celowych przez podległy zespół. Ponadto samodzielnie będzie prowadziła księgowość jednej spółki z Grupy .

Jest to idealna propozycja dla doświadczonych głównych księgowych z doświadczeniem w branży nieruchomości.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest spółka z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie zgodności ksiąg rachunkowych z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości (UoR) oraz przepisami prawa podatkowego
  • Zarządzanie zespołem księgowości
  • Koordynowanie procesów zamknięcia miesiąca i roku, w tym przygotowywanie comiesięcznych oraz kwartalnych raportów finansowych
  • Monitorowanie zmian w przepisach
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Prowadzenie księgowości jednej ze spółek celowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia lub pokrewne);
  • Minimum 3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie z branży nieruchomości
  • Bardzo dobra teoretyczna i praktyczna wiedza z obszaru rachunkowości finansowej (UoR)
  • Mile widziana znajomość IFRS
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
  • Komunikatywność, umiejętności budowania relacji w zespole

Oferujemy

  • Umowa o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Szeroki pakiet benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia roczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Lokalizacja biura: Centrum Warszawy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page