Główna Księgowa

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w okolicy Wrocławia poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej. Będzie to nowa rola w strukturze organizacji.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej zlokalizowana w okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kompleksowej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • Udział w tworzeniu oraz realizacja strategii finansowo-księgowej firmy,

  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów finansowych i księgowych oraz ich kontrolę pod względem księgowym i merytorycznym,

  • Zarządzanie oraz nadzór nad zespołem działu księgowego,

  • Kontrolowanie prawidłowości transakcji finansowych,

  • Całokształt zagadnień podatkowych (VAT, CIT, PIT, podatek od nieruchomości) oraz raportowania podatkowego,

  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, kontrolach skarbowych i współpracę z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS, NBP oraz innymi instytucjami zewnętrznymi (m.in. opłata produktowa, środowiskowa),

  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,

  • Planowanie, weryfikowanie, analizowanie oraz kontrola kosztów,

  • Sporządzanie sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej oraz udział w przygotowywaniu analiz finansowych firmy,

  • Opracowywanie procedur i regulacji z zakresu księgowości,

  • Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia),

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku- preferowane w firmie produkcyjnej,

  • Znajomość w stopniu dobrym języka angielskiego lub niemieckiego,

  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP,

  • dojrzałość biznesowa, mocno rozwinięty lidership i umiejętność współpracy w zespole,

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny,
  • prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do zajęć sportowych,
  • dofinansowanie do nauki j. obcych,
  • kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • ubezpieczenie na życie,
  • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera pracy, zgrany zespół i przyjazny Dyrektor Finansowy,
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page