Opis stanowiska pracy

ZADANIA:

  • Prowadzenie całości zagadnień związanych z działalnością Spółki w obszarach dotyczących finansów i księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • Przygotowanie bilansów, rachunku zysków i strat oraz sprawozdań rocznych, a także innych raportów na potrzeby Zarządu oraz instytucji zewnętrznych;
  • Dekretowanie i Księgowanie dokumentów w systemie;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i naliczanie amortyzacji;
  • Rozliczanie inwestycji;
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US,ZUS,GUS);
  • Kalkulacja podatku CIT, PIT oraz sporządzanie deklaracji VAT;
  • Wspomaganie zarządu w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw Spółki;
  • Inne zlecone przez przełożonego.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia);
  • 5 letnie doświadczenie w dziele księgowości najlepiej u dewelopera;
  • Doświadczenie w sprawozdawczości i analizie ekonomiczno-finansowej;
  • Znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel;
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych, wyciągania wniosków, planowania i monitorowania działań pod względem ich kosztów i efektywności;
  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowa B2B
  • Pracę w młodym i przyjaznym zespole.

 Miejsce pracy : Raszyn, al. Krakowska

Prezentacja firmy

Devin Investments sp. z o.o zajmuje się wynajem i zarządzanie ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca