Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

GŁÓWNA KSIĘGOWA

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych zgodnie z polskimi standardami rachunkowości
  • Wsparcie we wdrażaniu i stosowaniu zasad korporacyjnych w obszarze finansów i rachunkowości
  • Uzgadnianie ​​planu kont zgodnie ze standardami rachunkowości, standardami grupy i wymogami prawnymi
  • Nadzorowanie i monitorowanie całego procesu księgowego, w tym księgi głównej,
  • Odpowiedzialność za ustawowe deklaracje podatkowe, takie jak VAT, CIT a także za inne sprawozdania ustawowe (oświadczenia GUS i NBP)
  • Przygotowywanie raportów zarządczych i podatkowych zgodnie ze standardami firmy
  • Wprowadzanie niezbędnych zmian / aktualizacji w systemie rachunkowości
  • Utrzymywanie relacji z podmiotami zewnętrznymi, w tym instytucjami finansowymi, audytorami, organami podatkowymi
  • Zarządzanie małym zespołem

Jeśli:

  • Posiadasz minimum 5 lat odpowiedniego doświadczenia, najlepiej zdobytego w środowisku międzynarodowym
  • Posiadasz wyższe wykształcenie, najlepiej w dziedzinie rachunkowości / finansów
  • Masz bardzo dobrą znajomość polskich standardów rachunkowości i przepisów podatkowych, a także wiedzę MS Office na poziomie zaawansowanym (z naciskiem na Excel)
  • Cechujesz się doskonałą znajomością języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Kwalifikacje zawodowe (ACCA, Charted Accountant lub podobne) będą dodatkowym atutem
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, zmotywowaną z dbałością o szczegóły, dobrze odnajdujesz się w pracy w zespole
  • Posiadasz znajomość systemu Peoplesoft / ERP (będzie dodatkowym atutem)

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną rolę w dynamicznym zespole w międzynarodowym środowisku medialnym
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Unikalną możliwość rozwoju w jednym z najbardziej uznanych i rozpoznawalnych firm w branży medialnej
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach, w tym międzynarodowych

Numer referencyjny: GKSF/WA2/10/2019/AM
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.