Główna Księgowa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba, będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem oraz budowanie strategii rozwoju biznesu.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, Organizacji wyspecjalizowanej doradztwie z zakresu księgowości, poszukujemy osoby, na stanowisko Głównej Księgowej.

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowością prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i IFRS,
  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych,
  • Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, reprezentacja Spółki przed organami Skarbowymi,
  • Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu,
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych,
  • Współpraca z audytorem, przygotowywanie danych finansowych do badań sprawozdań finansowych,
  • Wsparcie pozostałych działów organizacji w zakresie dostarczania wymaganych informacji z zakresu rachunkowości i finansów,
  • Kontakty i współpraca z urzędami, bankami, audytorami, innymi instytucjami nadzoru,
  • Zarządzanie należnościami,
  • Weryfikacja prawidłowości zawieranych umów pod względem finansowym i podatkowym,
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnienie procesów i procedur wewnątrz działu księgowości,
  • Optymalizacja procesów księgowych,
  • Nadzór nad pracą działu księgowości,
  • Bliska współpraca z Grupą Kapitałową

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie pracy w grupie kapitałowej warunkiem koniecznym,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem ( min. 3 osoby) warunkiem koniecznym,
  • Znajomość systemu ERP, TETA,
  • Bardzo dobre zdolności analitycznego myślenia i konstruowania wniosków,
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania kluczowych decyzji,
  • Mile widziana znajomość Ustawy o Rachunkowości

Oferujemy

  • Realny wpływ na kształt prowadzonego biznesu,
  • Dużą samodzielność oraz możliwość realizacji własnych koncepcji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samochód służbowy,
  • Szkolenia,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page