Główna Księgowa

HRK S.A.

Piła, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, polskiej, dynamicznie rozwijającej się dużej firmy produkcyjnej z branży przemysłowej, uznanego producenta w swoim segmencie rynku z siedzibą w północnej części Wielkopolski, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główna KsięgowaMiejsce pracy: Piła

Główne zadania:

  • Koordynacja pełnej księgowości firmy produkcyjnej,
  • Nadzór nad pracą podległego zespołu,
  • Kontroling merytoryczny i organizacyjny nad procesami księgowymi pod kątem wymagań stawianych przez ustawę o rachunkowości , obowiązującą w spółce politykę rachunkowości oraz obowiązujące przepisy prawa,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • Sporządzanie rocznych i okresowych sprawozdań finansowych według polskich standardów rachunkowości,
  • Miesięczne rozliczanie okresu obrachunkowego i sprawozdań,
  • Nadzór nad sprawozdawczością GUS,
  • Tworzenie i egzekwowanie wewnętrznych procedur kontrolnych,
  • Zapewnienie właściwej dokumentacji procesów w dziale,
  • Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółki.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku z-cy głównego księgowego lub 2-letnie na stanowisku głównego księgowego w firmie produkcyjnej,
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia),
  • Ugruntowana wiedza z zakresu przepisów podatkowych, przepisów ustawy o rachunkowości,
  • Doświadczenie w rozliczaniu produkcji, środków trwałych oraz stanów magazynowych,
  • Praktyczna znajomość obsługi systemu klasy ERP,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel,
  • Dobra organizacja pracy własnej, systematyczność, dokładność, skrupulatność,
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Realny wpływ na funkcjonowanie działu finansowo-księgowego,
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Dobrą atmosferę pracy i współpracę z pomocnym zespołem menedżerskim,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział i kierowanie projektami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.