Opis stanowiska pracy

Centrum rozliczeń AL-TAX Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko: Głównej Księgowej.

Lokalizacja: Kraków, ul. Lea 112

Główna Księgowa
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
- zarządzanie działem księgowości w centrum rozliczeń i spółek z o.o; komandytowych i JDG działających w sektorze usług gastronomicznych,
- sporządzanie deklaracji oraz sprawozdań zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym,
- prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie,
- nadzór nad obsługą kadrowo-płacową

Oferujemy:
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- zatrudnienie na umowę zlecenie lub własną działalność,
- prywatną opiekę medyczną.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,
- znajomość zagadnień rachunkowości i przepisów podatkowych,
- znajomość zagadnień kadrowo - płacowych,
- znajomość programów księgowych - Optima,
- rzetelność i dobra organizacja pracy,

Prezentacja firmy

Centrum Rozliczeń.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
12 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa