Opis stanowiska pracy

CENTRUM OPIEKI I REHABILITACJI "ZDROWIE" ZATRUDNI OSOBĘ NA STANOWISKO:

GŁÓWNA KSIĘGOWA(WY)

Zapewniamy:

  • możliwość intensywnego rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym wynagrodzenia;
  • pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole w prężnie działającej firmie;
  • możliwość zdobywania specjalistycznej wiedzy i nowych umiejętności;
  • bardzo dobre warunki pracy.

Wymagania

  • 10-cio letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • umiejetność logicznego myślenia i pracy w zespole.

Oczekujemy

  • znajomości programu Enova
  • znajomości ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • wykształcenia wyższego , preferowany profil ekonomiczny bądź rachunkowość;
  • aktywnego udziału w sporządzaniu sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości
  • umiejętności: dekretowanie, księgowanie, wyliczenia podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.,
  • prowadzenia ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV lub kontakt telefoniczny pod nr tel.: 343712120.

Prezentacja firmy

Centrum Opieki i Rehabilitacji \"ZDROWIE\" Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse