Główna Księgowa (Nieruchomości|)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, stabilnej, spółki z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego do siedziby w centrum Warszawy.

Informacje o kliencie

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośredni współpracować z Dyrektorem Finansowym i będzie odpowiedzialna za pełną sprawozdawczość finansową, przygotowanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz elementy raportów do grupy. Zajmie się również przeniesieniem ksiąg rachunkowych do wewnątrz.

Jest to idealna rola dla osoby, która posiada minimum 5 letnie doświadczenie na samodzielnym (w pełni operacyjnym) stanowisku oraz miała okazję zarządzać niedużym zespołem.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości (podatki i rachunkowość) spółki z kapitałem zagranicznym z branży nieruchomości,
  • Odpowiedzialność za sporządzanie i kalkulacja i deklaracji podatkowych (w szczególności VAT, CIT, PIT, JPK),
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR,
  • Nadzór nad sporządzaniem raportów finansowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS,NBP).
  • Współodpowiedzialność za politykę rachunkowości, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych,
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym i działami w zakresie merytorycznego wsparcia w obszarze księgowo-podatkowym,
  • Współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi.
  • Odpowiedzialność za usprawnianie i automatyzację pracy zespołu księgowego.
  • Współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków.

Profil kandydata

    • Minimum 5-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku oraz doświadczenie w zarządzaniu niedużym zespołem,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie księgowej/biurze rachunkowym atutem,
    • Znajomość przepisów podatkowych oraz polskich i międzynarodowych zasad księgowych,
    • Bardzo mile widziana znajomość branży nieruchomości (deweloper, generalny wykonawca),
    • Doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie atutem,
    • Zaawansowana znajomość Excela.
    • Wysokie zdolności analityczne.
    • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Rozwój / szkolenie umiejętności zawodowych i językowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page