Główna Księgowa (m/k)

Michael Page

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Michael Page Michael Page

Rola dla głównych księgowych chcących rozwijać się w spółce gdzie będzie styczność z raportowaniem grupowym w języku angielskim. Raportowanie do grupowego CFO.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międynarodowa spółka sprzedażowo-dystrybucyjna z elementami produkcji, zlokalizowana w Dąbrowie Górniczej. Współpraca ze zgranym zespołem, który płynnie wdroży nową osobę w zespoł i przekaże więdzę o procesach.

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości
  • Zamykanie miesięcy
  • Sprawdzanie odchyleń od budżetu
  • Planowanie finansowe oraz zabezpieczanie waluty (grupowe treasury)
  • Sporządzanie sprawozdania finansowego (w języku angielskim)
  • Zamykanie roku
  • Odpowiedzialność za sprawy finansowo-księgowe firmy

Profil kandydata

  • Doświadczenie na analogicznym, samodzielnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe np. finanse, księgowość, rachunkowość itp.
  • Znajomość przepisów podatkowych
  • Mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy

  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie 9,9,8,8,6h
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Roczna premia

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Dąbrowa Górnicza
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page