Główna księgowa (m/k)

Michael Page

Bielsko-Biała, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla mojego Klienta, obecnie poszukuję osób na stanowisko glównej księgowej (m/k).

Miejsce pracy: Bielsko - Biała.

Informacje o kliencie

Klientem jest spółka doświadczona na rynku nieruchomości. Prowadzi inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację.

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnych ksiąg handlowych zgodnie z ustawą o rachunkowości
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • sporządzanie sprawozdań finansowych jednostki
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP)
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu oraz banków
  • uczestniczenie w sporządzaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego
  • wsparcie przy wdrożeniu sprawozdawczości zgodniej z MSSF oraz wymogami rynku finansowego

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 3 lata doświadczenia w działach księgowości na podobnym stanowisku, w samodzielnym prowadzeniu pełnych ksiąg handlowych
  • umiejętność sporządzania cash flow
  • doświadczenie w konsolidacji sprawozdań finansowych
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT
  • znajomość przepisów o rachunkowości oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (praca w grupie) oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • znajomość MSSF będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • pakiet medyczny dla pracownika i jego rodzin
  • karta Multisport dla pracownika i jego rodziny
  • udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą
  • darmowa nauka języków
  • atrakcyjne i komfortowe biura
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bielsko-Biała
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page