Główna Księgowa/Księgowy

FallWork Sp. z o.o.

Gostyń k Rawicz, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Gostyń k Rawicz

Dla swojego Klienta, dystrybutora ciągników i maszyn rolniczych, zlokalizowanego w Gostyniu (woj. wielkopolskie) poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • prowadzenie i nadzór nad księgami handlowym
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (polska ustawa o rachunkowości, IFRS, US GAAP),
  • nadzór nad prawidłowym naliczaniem podatków
  • odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy, prowadzenie wszystkich ewidencji księgowych,
  • przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
  • rozliczanie dwóch podległych spółek (KPiR)

WYMAGANIA:

  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie kierunkowe
  • znajomość programów księgowych
  • znajomość bieżących przepisów prawa
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat.B
  • rzetelność, odpowiedzialność, skrupulatność

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i jasnej strukturze
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z aktualną zgodą na przetwarzanie danych za pomocą przysicku APLIKUJ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.