Główna Księgowa (k/m)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej. Zatrudniony kandydat będzie odpowiedzialny za sprawozdawczość finansową kilku zagranicznych spółek należących o Grupy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna o globalnej ekspozycji działająca w kilku branżach.

Opis stanowiska

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z MSR, ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów okresowych na GPW, rozliczeń podatkowych (CIT, VAT, podatki lokalne) i niezbędnych zestawień finansowych,
  • czynny udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych oraz kontrolach podatkowych,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS, NBP,
  • wdrażanie i usprawnianie procedur w dziale księgowości.

Profil kandydata

  • doświadczenie w pracy w Big4 będzie dodatkowym atutem
  • mile doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w Grupie Kapitałowej
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • wiedza z zakresu MSR, ustawy o rachunkowości i podatków,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • biegła znajomość MS Office (szczególnie Excel),
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP - mile widziana znajomość SAP,
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu,
  • dokładność i odpowiedzialność,
  • nastawienie na pracę z ludźmi.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwośc rozwoju w ramach dużej Grupy Kapitałowej, odpowiedzialne stanowisko z ekspozycją na biznes, konkurencyjne wynagrodzenie i możliwość uczestniczenia w szkoleniach.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page