Główna Księgowa (k/m)

Michael Page

Opole, opolskie

Michael Page Michael Page

Obecnie dla naszego Klienta (północna część woj.opolskiego) - międzynarodowej firmy, która prowadzi swoje operacje w kilku lokalizacjach w Europie - poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko Głównej Księgowej / Głównego Księgowego. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z MSR, zarządzanie komórką księgowości oraz ścisłą współpracę z top managementem grupy.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która prowadzi swoje operacje w kilku europejskich lokalizacjach.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z wymogami grupy
  • Zarządzanie podległym działem
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT) oraz sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (GUS, NBP, US)
  • Sporządzanie deklaracji i rozliczeń z PFRON
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych
  • Samodzielne księgowanie faktur oraz księgowanie listy płac
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele usprawnieniu procesów i procedur wewnątrz działu księgowości
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (finanse, księgowość, ekonomia), Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów
  • 4 letnie doświadczenie jako Główny Księgowy lub Samodzielny Księgowy w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Znajomość systemów klasy ERP jako warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego wykorzystywana w codziennej pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Sumienność, dokładność, dyscyplina
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

Nasz Klient oferuje konkurencyjne warunki zatrudnienia w stabilnej i rozwijającej się firmie w ramach umowy o pracę, możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku pracy, możliwość rozwoju oraz kreowania swojej roli w biznesie.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Opole
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page