Główna księgowa/Główny księgowy

Michael Page

Złotoryja, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o wysokich standardach operacyjnych i świetnej opinii na rynku, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w prowadzeniu księgowości w sektorze produkcyjnym, z wykorzystaniem programu SAP, idealnie w międzynarodowym środowisku. Stanowisko pracy zlokalizowane w okolicach Złotoryi.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z bardzo dobrą opinią na rynku i świetną atmosferą pracy.

Opis stanowiska

  • Koordynacja pełnego zakresu zadań w obszarze księgowości i podatków we współpracy z firmą zewnętrzną
  • Operacyjna odpowiedzialność za obszar niepowierzony firmie zewnętrznej
  • Przygotowanie i sporządzanie deklaracji podatkowych wg obowiązujących przepisów
  • Odpowiedzialność za sprawozdawczość i podatkową oraz kontakt z odpowiednimi urzędami
  • Nadzór i sporządzanie dokumentacji Cash Flow
  • Obsługa systemu SAP w module FI
  • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby WDT
  • Współpraca z audytorem i zewnętrznymi partnerami w powierzonym obszarze
  • Przygotowanie raportów i zestawień na potrzeby zarządu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, księgowości, ekonomii; mile widziane dodatkowe szkolenia, kursy czy certyfikaty z obszaru
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku związanym z prowadzeniem księgowości firmy produkcyjnej, mile widziane doświadczenie w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym; mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność samodzielnego organizowania i planowania swojej pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Samodzielna rola umożliwiająca dalszy rozwój zawodowy
  • Dobra atmosfera pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Złotoryja
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page