Główna Księgowa / Główny Księgowy

Moltton

Zabrze, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Zabrze

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym zespołem księgowym,
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ewidencji środków trwałych,
  • Odpowiedzialność za prawidłowość sporządzania deklaracji podatkowych (CIT, VAT),
  • Odpowiedzialność za rozliczenia finansowe z instytucjami zewnętrznymi,
  • Bieżące prowadzenie księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości,
  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z zasadami dotyczącymi Strefy Ekonomicznej,
  • Wprowadzanie działań mających na na celu usprawnienie procesów i procedur księgowych,
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
  • Współpraca z Finance Managerem,
  • Praca z systemem SAP.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego poparte doświadczeniem zdobytym w międzynarodowej firmie produkcyjnej (mile widziane w branży automotive),
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Praktyczna znajomość systemu SAP,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Komunikatywność.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy