Główna Księgowa / Główny Księgowy

Cekom Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie pełnej księgowości firmy, zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
- Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu, sprawozdań finansowych wg ustawy o rachunkowości, deklaracji podatkowych CIT, VAT
- Prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych, w tym nad dokumentacją cen transferowych
- Nadzór nad właściwym obiegiem, utrzymaniem, przechowywaniem oraz archiwizacją dokumentów księgowych
- Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych, bilansów, raportów
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, banki)
- Reprezentowanie pracodawcy przed stosownymi urzędami i instytucjami oraz organami kontroli finansowej
- Wsparcie procedur kontroli kosztów
- Udział w raportowaniu wyników finansowych do centrali

Wymagania

- Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
- Wykształcenie kierunkowe
- Znajomość wszystkich zagadnień dotyczących prowadzenia pełnej księgowości
- Znajomość prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz prawa bilansowego
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programów księgowych, mile widziana znajomość programu Raks SQL
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Zaangażowanie, dokładność, odpowiedzialność, skrupulatność
- Znajomość branży budowlanej

OFERUJEMY
- Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- Samodzielne stanowisko
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o własną działalność gospodarczą lub umowę o pracę

Prezentacja firmy

Firma "CEKOM" Sp. z o.o. istnieje od 1989 roku. Specjalizuje się w komp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
Czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja Publiczna