Opis stanowiska pracy

- Prowadzenie ksiąg zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego;
- Odpowiedzialność za prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji;
- Nadzór i organizowanie pracy działu zespołu księgowego;
- Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów;
- Analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
- Nadzór w zakresie rozliczeń zobowiązań i należności;
- Prowadzenie bieżących rozliczeń z bankami i innymi instytucjami finansowymi;
- Potwierdzanie sald należności i zobowiązań z kontrahentami oraz uzgadnianie rozrachunków, w tym także wyjaśnianie zaistniałych różnic;
- Przygotowywanie sprawozdań finansowych (miesięczne rozliczanie okresu obrachunkowego, zestawień, raportów, analiz;
- Rozliczenia podatkowe Spółki (sporządzanie deklaracji CIT, VAT);
- Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami oraz działami wewnętrznymi firmy;
- Nadzór nad inwentaryzacją

Oferujemy:
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
- Ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach;
- Możliwość korzystania z Benefitów firmy (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, Multisport, zniżki pracownicze)
-Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).

Wymagania

- wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości;
- doświadczenie zawodowe w obszarze finansów, rachunkowości i sprawozdawczości finansowej lub w audycie finansowym;
- wiedza z zakresu finansów, rachunkowości finansowej, sprawozdawczości, instrumentów finansowych;
- praktyczna znajomość przepisów podatkowych, Ustawy o Rachunkowości;
- umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych zgodnie ze standardami;
- umiejętność przeprowadzania analiz, interpretacji i wnioskowania;
- znajomość pakietu MS Office;
- bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, skrupulatność;
- umiejętność pracy w zespole;
- proponowanie ulepszeń, dążenie do osiągania celów oraz stałe doskonalenie się.

Prezentacja firmy

Grupa Etna to unikalna koncepcja biznesowa, zrzeszająca pod swoim szylde... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Kadra zarządzająca