Główna Księgowa/Główny Księgowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Radzyń Podlaski, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Radzyń Podlaski

Zakres obowiązków:

  • Realizacja polityki finansowej Firmy;
  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki;
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych Spółki według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych ( CIT, VAT, VAT-UE);
  • Współpraca z organami podatkowymi, ZUS, bankami oraz kontrahentami w sprawie rozliczeń;;
  • Nadzór nad pracą w dziale księgowości;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych i systemem księgowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane z obszaru finansów lub ekonomii;
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych;
  • Znajomość zasad zarządzania zasobami finansowymi firmy;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i programów księgowych;
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem;
  • Dokładność, zorientowanie na detale;
  • Wysoka motywacja do pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat podpisywaną bezpośrednio z Klientem
  • Stałe godziny pracy: 7-15;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie z międzynarodowym kapitałem;
  • Stabilną współpracę i długotrwałe zatrudnienie.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: GK/12/2017/LUB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.