Opis stanowiska pracy

Obowiązki kandydata:

Samodzielna obsługa w zakresie:

  • Dekretacji i księgowania dokumentów
  • Sporządzania sprawozdań finansowych
  • Przygotowania deklaracji podatkowych CIT, VAT oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, w tym US.

Oferujemy:

  • Ciekawe wyzwania
  • Samodzielne stanowisko
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełny etat

Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości prowadzenia ksiąg handlowych i podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  • Znajomość polskiej ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego oraz umiejętność stosowania ich w praktyce
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku księgowym najlepiej w biurze rachunkowym
  • Dokładności, odpowiedzialności, zaangażowania
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów
  • Wymagana znajomość programu Optima – obsługa programu min. 2 lata

Prezentacja firmy

Schwester Pflege

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
6 500PLN - 8 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa