Główna Księgowa/Główny Księgowy

Bloober Team S.A.

Kraków, małopolskie

Bloober Team to wiodący twórca gier z gatunku horror na Świecie i jeden z największych producentów gier wideo w Polsce, zatrudniający obecnie ponad 70 osób, mający stabilną sytuacją finansową, jasną strategią rozwoju i być może najciekawsze portfolio nadchodzących tytułów. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, spółka posiada również oddział w Stanach Zjednoczonych. Akcje spółki notowane są na giełdzie NewConnect.
Firma Bloober Team poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

CZEGO OCZEKUJEMY?

Od osoby, która dołączy do naszego zespołu oczekujemy:

  • min. 3-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu księgowości MŚP,
  • znajomości przepisów z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,
  • znajomości zagadnień księgowo-płacowych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.

JAKIE ZADANIA?

Do głównych zadań należeć będzie:

  • samodzielne prowadzenie ksiąg rachunkowych w pełnym zakresie dla całej grupy kapitałowej,
  • prowadzanie księgowości spółki giełdowej,
  • kwalifikacja kosztów, uzgadnianie i księgowanie sprzedaży oraz zakupów,
  • koordynacja procesów związanych z rozliczeniem sprzedaży zagranicznej produktów (m. in. podatek u źródła),
  • ustalanie podstawy opodatkowania,
  • sporządzanie deklaracji VAT, CIT PIT, podatków lokalnych,
  • sporządzanie budżetów rocznych,
  • prowadzenie ewidencji ŚT i WNiP, rozliczanie księgowe leasingów oraz umów kredytowych,
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi US, ZUS, GUS,
  • rozliczanie środków z dotacji unijnych,
  • bieżąca kontrola zmian w przepisach (podatkowych, rachunkowych, giełdowych) mających znaczenie dla działalności i rozliczeń Spółki.

CO OFERUJEMY?

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o globalnym zasięgu w oparciu o wybrany rodzaj umowy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i osiągnie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dużą samodzielność w realizacji zadań,
  • miłą atmosferę pracy