Główna Księgowa/ Główny Księgowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gródek, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Gródek

Miejsce pracy: Gródek - woj. kujawsko-pomorskie

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną, nieformalną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju
  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku głównego księgowego (mile widziane w firmach o profilu produkcyjnym)
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, finanse)
  • Biegła znajomość przepisów w zakresie rachunkowości i podatków
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w obszarze finansów i księgowości
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu Enova365 będzie dodatkowym atutem
  • Dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, zaangażowanie

Zadania:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Weryfikacja i ewidencja dokumentów finansowo-księgowych
  • Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych według określonych standardów
  • Odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń podatkowych (VAT, CIT, PIT)
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby Grupy kapitałowej oraz instytucji zewnętrznych (m.in. INTRASTAT, GUS)
  • Odpowiedzialność za procedury księgowo-podatkowe oraz o prawidłowy obieg dokumentów księgowych
  • Współpraca z audytorami oraz instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, ZUS, NBP)
  • Wyliczenie rezerw, wycen walutowych, podatku odroczonego, rozliczeń międzyokresowych kosztów itp.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy