Główna księgowa / główny księgowy

Adecco Poland Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego,
  • weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów i przychodów oraz weryfikacja aktywów i pasywów poprzez kontrolę dokumentów oraz analizę zapisów i sald kont księgowych,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych i ewidencją zdarzeń księgowych,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i deklaracji,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (w szczególności US, ZUS, GUS),
  • uzgadnianie i nadzorowanie całości prowadzonej ewidencji w zakresie podatku VAT i rozliczanie VAT (m.in. transakcje w ramach WNT, importu towaru i usług, WDT, eksportu) oraz uzgadnianie i nadzorowanie całości prowadzonej ewidencji pod kątem prawidłowości ujęcia w zakresie podatku dochodowego, analiza i bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych pod kątem prowadzonej działalności,
  • przechowywanie i archiwizowanie dokumentów księgowych,
  • nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości.

Wymagania Pracodawcy:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia lub pokrewne),
  • doświadczenie na stanowisku głównej księgowej/ głównego księgowego lub podobnym,
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych,
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę stałą (bezpośrednio u Pracodawcy, nie przez agencję),
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie flex - Ty ustalasz o której godzinie rozpoczynasz pracę,
  • pracę na lata w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • pracę z małym, zaangażowanym zespołem,
  • zaufanie do kompetencji pracownika i dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • komfortowy, przyjazny proces wdrożenia.

Numer referencyjny: GKS/GRW/12.20
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.