Główna Księgowa / Główny Księgowy

Talent Partners

Czechowice-Dziedzice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Talent Partners to firma zajmująca się rekrutacją pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla, głównie specjalistów, inżynierów, managerów.

Jeżeli szukasz lepszej pracy lub nowych wyzwań zawodowych – wyślij do nas swoje CV – pomożemy Ci postawić kolejne kroki w rozwoju zawodowym. Staramy się, aby nasze oferty dawały solidne możliwości płacowe, możliwość realizacji swoich pasji zawodowych oraz balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym.

Dla naszego Klienta - renomowanej, międzynarodowej firmy handlowej z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GŁÓWNA KSIĘGOWA / GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

Nr ref. GKC/11905

Najważniejsze obowiązki:

  • sporządzanie sprawozdań finansowych (miesięcznych, kwartalnych i rocznych) zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami rachunkowości,
  • prowadzenie polityki rachunkowości i nadzór nad jej realizacją,
  • rozliczenia podatkowe: VAT, CIT i PIT,
  • sprawozdania NBP, GUS,
  • bieżąca kontrola i księgowanie dokumentów,
  • kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP, banki, inne instytucje finansowe),
  • konsultacje i współpraca w zakresie nowych rozwiązań i procedur,
  • terminowe tworzenie sprawozdań oraz raportowanie na potrzeby zarządu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe: rachunkowość, finanse,
  • min. 3-5 lat doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość programu Optima,
  • dobra znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
  • bieżąca znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętność ich praktycznego stosowania,
  • wiedza z zakresu pełnej księgowości,
  • duże zdolności analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę,
  • pakiet benefitów.

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Kadra zarządzająca