Główna Księgowa / Główny Księgowy - zakład produkcyjny

WORK SERVICE S.A.

Opole, opolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Opole

Obowiązki:

  • Organizowanie i kontrolowanie rachunkowości
  • Sporządzanie i analizowanie sprawozdań finansowych oraz ustalanie wyniku finansowego
  • Koordynowanie i nadzorowanie działań związanych z obsługą finansowo-księgową
  • Nadzorowanie terminowości płatności zobowiązań i wpływu należności
  • Przygotowanie analiz operacyjnych w odniesieniu do budżetu
  • Kontrolowanie wydatków i zapewnianie efektywnego wykorzystywania zasobów finansowych
  • Monitorowanie i analiza wydatków inwestycyjnych
  • Ocenianie sytuacji finansowej
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz wsparcie audytorów zewnętrznych
  • Analiza zwrotu wydatków inwestycyjnych
  • Monitorowanie produktywności zakładu
  • Kontrolowanie i weryfikowanie prawidłowej kwalifikacji operacji gospodarczych
  • Prowadzenie rachunkowości organizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Opracowywanie strategii i procedur pozyskiwania środków finansowych dla działalności jednostki.
  • Sporządzanie raportów na potrzeby organizacji i instytucji zewnętrznych (m.in. US, ZUS, GUS, banki)
  • Nadzorowanie prawidłowości rozliczeń z budżetem i ZUS
  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu dokumentów finansowych i ich archiwizowania

Wymagania:

  • Wyksztalcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana wiedza z zakresu finansów biznesowych i produkcyjnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność wdrażania rozwiązań skutecznie optymalizujących procesy w firmie
  • Znajomość obsługi systemów ERP
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, MS Project, Power Point)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Zdolności strategiczne i dalekosiężne myślenie
  • Zdolność do podejmowania odpowiedzialnych decyzji
  • Zdolności analityczne
  • Doskonała organizacja pracy
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność rozwijania kompetencji własnych i zespołu
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonale zdolności komunikacyjne
  • Zorientowanie na cel i pro-aktywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową
  • Możliwość rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.