Główna Księgowa/Główny Księgowy - Okęcie/Raszyn

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, firmy z branży FMCG(FOOD) poszukuje Kandydatów na stanowisko Głównego Księgowego/Głównej Księgowej.

Osoba dołączy do organizacji na poziomie solidnego wzrostu i skali biznesu około 40 mln PLN obrotu rocznego.

Jednym z kilku pierwszych obowiązków na nowym stanowisku będzie przeniesienie procesów księgowych z biura rachunkowego do wewnętrznego działu księgowego oraz budowanie wraz ze wzrostem firmy zespołu księgowego.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, firmy z branzy FMCG(FOOD) poszukuje Kandydatow na stanowisko Głownego Ksiegowego/Głównej Księgowej.

Jednym z kilku pierwszych obowiązków na nowym stanoiwsku będzie przeniesienie procesów księgowych z biura rachunkowego do wewnętrznego działu księgowego oraz budowanie wraz ze wzrostem firmy zespołu księgowego.

Opis stanowiska

  • Rozliczanie cyklu produkcyjnego
  • Prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi zasadami - UoR
  • Sporządzanie deklaracji VAT,CIT, PIT
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Zbudowanie i optymalizacja procesów księgowych
  • Zbudowanie zespołu księgowego - zadanie w najbliższych 2/3 lat
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki
  • Prowadzenie projektów wewnętrznych mających na cele prowadzenie spraw finansowych na jak najwyższym poziomie

Profil kandydata

Poszukujemy osoby, która lubi zagłębić się w układanie i porządkowanie procesów.

  • Zdobyte doświadczenie w firmie produkcyjnej - warunek konieczny
  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego lub Zastępcy Głównego Księgowego
  • Doskonała znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Umiejętność samodzielnego sporządzania sprawozdawczości dla celów podatkowych, rachunkowych i statystycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie b1/b2
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • Pakiet medyczny oraz sportowy
  • Wczasy pod gruszą
  • Dodatek za dojazd do pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page