Globalny Inżynier Procesu

ZF Group

Częstochowa, śląskie

ZF Group

Location: Częstochowa

Obowiązki:

  • Standaryzacja procesów produkcyjnych w zakładach produkujących pasy bezpieczeństwa
  • Tworzenie i nadzorowanie dokumentacji standaryzującej procesy produkcyjne
  • Nadzór nad implementacją standardów produkcyjnych we wszystkich zakładach dywizji pasów bezpieczeństwa
  • Inicjowanie działań korygujących
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze inżynierii procesu lub technologii
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Komunikatywność, zdolności interpersonalne, zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowej korporacji.
  • Rozbudowany system szkoleń.
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.
  • Stabilne zatrudnienie
Please apply with the button below.
Be part of our ZF team and apply!