Global Service Manager

Cyclad Sp. z o.o.

Praca zdalna, wielkopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Praca zdalna

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Ponad 10 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - ERP, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management

Informacje o projekcie:

  • Branża: FMCG
  • Siedziba firmy: Warszawa
  • Charakter projektu: przewodzenie zespołowi Centralnego Zarządzania Usługami
  • Praca zdalna: 100%
  • Podróże służbowe: okazjonalnie (obecnie wstrzymane) do Paryża i Warszawy
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Języki: angielski C1
  • Metodologia: Waterfall
  • Wynagrodzenie: do uzgodnienia, 32-38k miesiąc / B2B
  • Tech stack: SAP, IBM WebSphere

 Opis stanowiska:

  • Koordynacja i komunikacja pomiędzy firmą a różnymi podmiotami z Grupy: zarządzanie wsparciem na poziomie lokalnym i regionalnym, platformy funkcjonalne, zespoły techniczne i różni partnerzy trzeciej strony
  • Kontrolowanie i zarządzanie jakością dostaw do BU, w tym utrzymanie i incydenty
  • Odpowiedzialny za cele i definicję SLA z różnymi dostawcami usług
  • Udział w spotkaniach service management
  • Wdrażanie standardowych procesów (zgodnych z ITIL) i przyczynianie się do ich doskonalenia
  • Definiowanie i komunikowanie specyfikacji poziomu usług o wartości dodanej istotnych dla biznesu i organizacji
  • Zarządzanie sytuacjami kryzysowymi

Wymagania:

  • Menedżer z 10+ letnim doświadczeniem w ramach funkcji IT lub IS
  • Doświadczenie w zarządzaniu DC w dużych międzynarodowych projektach
  • Szeroka wiedza na temat systemów informatycznych, od umiejętności zarządzania projektem do zarządzania produkcją oraz współpracę z różnymi dostawcami usług w chmurze
  • Kompetencje lidera, który potrafi wnieść wartość do różnych procesów, zarówno technicznych jak i organizacyjnych
  • Wrażliwość na poziom jakości usług
  • Zorientowanie na wyniki w szybko zmieniającym się środowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Preferowane doświadczenia z systemem SAP

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Unikalną możliwość globalnego zarządzania usługami
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.