Global IS Sourcing Specialist

Kraków, małopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Obecnie dla naszego Klienta – lidera w branżach: automatyka, robotyka i energetyka, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • praca w samym centrum Krakowa,
  • prywatna opieka medyczna, karta Multisport oraz ubezpieczenie na życie na bardzo preferencyjnych warunkach,
  • ciekawa praca w międzynarodowym zespole,
  • praca od poniedziałku do piątku w godz. od 8:30 – 16:30,
  • umowa o pracę tymczasową.

Twój zakres obowiązków to:

  • wsparcie w ustaleniu priorytetów w kontraktach IS Sourcing Category,
  • zawieranie oraz przetwarzanie umów z dostawcami aplikacji oraz usług systemów IT,
  • analiza oraz modernizacja zapisów umownych,
  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami,
  • bezpośrednia współpraca z dostawcami w ramach pozyskania nowego biznesu.

Oczekujemy:

  • wyższego wykształcenia,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie C1,
  • umiejętności czytania oraz korygowania umów pod kątem prawnym,
  • zdolności negocjacyjnych,
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętności pracy zarówno samodzielnej jak i w zespole,
  • odpowiedzialności,
  • doświadczenia na podobnym stanowisku.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca IT - Sprzedaż , Praca Inne