Opis stanowiska pracy

Firma BSI Personnel Sp.z.o.o, certyfikat 3455, zajmuje się rekrutacją wykwalifikowanych pracowników do pracy m.in. w Norwegii.

Obecnie dla naszego norweskiego klienta, agencji pracy, poszukujemy kandydatów na stanowisko: GLAZURNIK

Opis stanowiska:
- prace związane z wykończeniem łazienek, w tym montowanie membran, fugowanie,
- układanie glazury na dużych powierzchniach (hotele, budynki użyteczności publicznej, itp.).

Oferujemy:
- pracę na terenie Bergen,
- zatrudnienie na warunkach norweskich,
- pomoc w organizacji zakwaterowania i kwestii urzędowych,
ubranie robocze/narzędzia.

Wymagania

Wymagania:
- co najmniej 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako glazurnik,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub norweskiego,
- gotowość do wyjazdu i rozpoczęcia pracy w krótkim czasie od akceptacji kandydatury.

Prezentacja firmy

Firma BSI Sp. z.o.o. ( certyfikat 3455) zajmuje się rekrutacją pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie