Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Glazurnik

Miejsce pracy: Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kafelkowanie pomieszczeń takich jaki kuchnie, łazienki, klatki schodowe

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • 3- letniego doświadczenia w kładzeniu glazury
  • gotowość do pracy za granicą
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • uczciwość i rzetelność
  • bycia niekaralnym na terenie UE
  • pełnej samodzielności w wykonywaniu pracy
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

CO OFERUJEMY?

  • szwedzką umowę o pracę na 6 miesięcy w rotacji 3 miesiące na terenie Szwecji / 3 tygodnie w Polsce
  • wynagrodzenie związkowe 185–210 SEK/h brutto uzależnione od Twojego doświadczenia
  • 13 % semesterlon ( wynagrodzenia za urlop) do każdej przepracowanej godziny wypłacane pod koniec kontraktu
  • płatne nadgodziny
  • dodatkowe ubezpieczenie w Ergo Hestii
  • odprowadzamy składki emerytalne FORA w Szwecji
  • zapewniamy zakwaterowanie (bezpłatne bądź płatne 150 koron szwedzki za dobę – uzależnione od projektu)
  • pracodawca zapewnia narzędzia oraz komplet odzieży roboczej (oprócz butów ochronnych, które pracownik organizuje sam)
  • organizujemy i koordynujemy cały wyjazd, zajmujemy się wszystkimi formalnościami, zarówno wyrobieniem karty ID 06 jak i zgłoszeniem do urzędu podatkowego( koszt karty ID jest po stronie pracownika, jest możliwość odliczenia z pierwszej wypłaty)
  • zakup biletu na samolot bądź prom może zorganizować firma, koszt biletu zostanie potrącony z wypłaty.
  • pracę min. 40 godzin w tygodniu.
  • Covid: zachowane są wszelki środki ostrożności wynikające z przepisów epidemicznych

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.