Glazurnik, płytkarz → darmowe zakwaterowanie

Sedulus Sp. z o.o.

Austria, zagranica

Miejsce pracy: Austria

Opis stanowiska

  • stała praca w Wiedniu, Linz i Salzburgu
  • przygotowanie powierzchni do położenia kafelek
  • układanie oraz docinanie płytek
  • wypełnianie spoin, prace wykończeniowe
  • mile widziane grupy glazurników (jedna osoba zna j.niemiecki)

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie jako glazurnik
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (min. 1 osoba w grupie)
  • umiejętność czytania rysunków, planów
  • mile widziane auto na dojazdy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u austriackiego pracodawcy
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatki
  • premia za wykonaną pracę, ponad wyznaczony zakres
  • dodatkowo 400 € diety netto w rejonie Salzburg i Tyrol
  • po okresie próbnym możliwość ustalania elastycznych godzin pracy (np. 14 dni pracy, 4-5 dni wolnego w tygodniu)
  • gwarancja 13 i 14 pensji rocznie
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz ubrania robocze
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz gwarancja odprowadzania składek
  • pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy