Glassolutions - продукция стекла!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków
Nr ref.: 0028202
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

- продукция стеклопакетов (двойные стекла),

- обработка плоскости стекла, переработка стекла и сортировка,

- работа со стеклянными плитами jumbo 3000x6000 mm,

- рабочие инструменты и оборудование: краны для транспортировки стекла, стеклорезки и аппараты для чистки стекла.

Oczekiwania:

Требования:

- физическая выносливость, хорошее состояние здоровья,

- без опыта работы.

Oferta:

- умова злецение,

- зарплата: 15.5 зл брутто ставка + 3 зл брутто премии за присутствие на работе,

- рабочая одежда и бесплатное жилье предоставляются работодателем,

- до 200 рабочих часов в месяц,

- график работы: 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00. Возможны рабочие субботы.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.