Michael Page Michael Page

GL Team Leader

Dla naszego klienta, światowej firmy z branży logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: GL Team Leader.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Koordynacja pracy zespołu księgowego
  • Praca w projektach optymalizujących procesy księgowe oraz przejęciach funkcji księgowej z nowo zakupionych spółek
  • Raportowanie wewnętrzne w ramach zamknięcia miesiąca
  • Uzgadnianie kont
  • Dbałość o prawidłowe i terminowe procesowanie dokumentów
  • Samodzielne rozwiązywanie problemów księgowych
  • Realizacja procesów związanych z zamknięciem miesiąca (m.in. środki trwałe, rezerwy i inne: PK, RMK, lista płac, raporty kasowe, interface z systemów operacyjnych, pożyczki, księgowania podatkowe itp.)
  • Przygotowanie raportów konsolidacyjnych i uczestniczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
  • Bieżący kontakt z zespołami operacyjnymi spółki i instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, urząd skarbowy, urząd statystyczny, bank)

Profil kandydata

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku w jednym z obszarów: AP/AR/GL
  • Minimum roczne doświadczenie w zarządzaniu pracą zespołu
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub z obszaru finansów/księgowości
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. Poziom B2), j.angielski będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, cechuje Cię dobra organizacja pracy własnej i skrupulatność
  • Jesteś osobą komunikatywną, która potrafi wyznaczać priorytety i skutecznie zarządzać zespołem, radzi sobie z konfliktami w zespole i posiada rozwinięte zdolności przywódcze
  • Gotowość na wyjazdy służbowe

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne zarobki oraz system premiowy
  • Pracę u wiodącego operatora usług logistycznych
  • Możliwość rozwijania kariery zawodowej w innych spółkach grupy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych, in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Przyjazne warunki pracy dbające o zachowanie work-life-balance pracowników
  • Nowocześnie zaaranżowane biuro
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page