ManpowerGroup Sp. z o.o.

GL Accountant

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Atrakcyjne benefity

Wymagania:

  • Ponad rok doświadczenia w pracy w środowisku SSC, w obszarze finansów i księgowości
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne/ finansowe, preferowane na kierunku rachunkowość
  • Dobra znajomość procesu księgi głównej, jak również procesu end-to-end
  • Dobra znajomość zasad i reguł rachunkowości
  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego (znajomość dodatkowych języków europejskich będzie atutem)
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Word, Excel, PowerPoint)
  • Doskonała organizacja, umiejętność rozwiązywania problemów i przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Nastawienie na współpracę oraz poszukiwanie rozwiązań
  • Umiejętności analityczne

Zadania:

  • Wykonywanie czynności księgowych związanych z zamknięciem okresu rozliczeniowego
  • Tworzenie wpisów do dzienników
  • Księgowanie złożonych wpisów do dziennika
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Wykonywanie innych czynności związanych z raportowaniem miesięcznym/kwartalnym
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Prowadzenie danych głównych księgi głównej
  • Uzgadnianie kont księgi głównej
  • Utrzymywanie kontroli wewnętrznej
  • Odpowiedzialność za cały proces księgowania w księdze głównej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy