Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – firmy o globalnym zasięgu działającej w branży finansowej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GL Accountant

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref. GL/2017

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie uzgodnień kont księgi głównej.

• Analiza P&L oraz Balance Sheet pod kątem błędów księgowania, właściwych rozliczeń międzyokresowych i prawidłowego stosowania zasad rachunkowości.

• Ewidencja środków trwałych.

• Księgowanie, m.in. rozliczeń międzyokresowych, rezerwy, przychodów przyszłych okresów, listy płac w księgach rachunkowych.

• Wspieranie zespołów przy projektach specjalnych w kwestiach związanych z finansami krajowymi.

• Tworzenie miesięcznych raportów.

• Raportowanie dla potrzeb Grupy.

• Przestrzeganie polityki oraz procedur firmy, wymagań ustawowych, SLA i SOX.

• Wsparcie w czasie przygotowań do audytu rocznego.

Wymagania

• Płynny język angielski w mowie i piśmie.

• Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku.

• Wykształcenie wyższe związane z księgowością lub finansami.

• Znajomość zasad rachunkowości (preferowane stosowanie US GAAP).

• Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office.

• Doskonałe umiejętności zarządzania czasem oraz określania priorytetów.

• Dokładność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy.

• Umiejętności analityczne.

• Zorientowanie na cel oraz potrzeby klientów.

• Znajomość PeopleSoft oraz pakietu ERP będzie dodatkową zaletą.

Oferta obejmuje:

• Umowę o pracę.

• Bogaty pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, możliwość wyboru dodatkowych benefitów w ramach systemu kafeteryjnego.

• Elastyczne godziny pracy.

• Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

• Możliwości rozwoju.

• Świetną atmosferę i warunki pracy ( kawiarnia, biblioteka oraz miejsca relaksacyjne).

• Atrakcyjne miejsce pracy w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie wraz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Prezentacja firmy

HR Systems Sp. z o. o. działa w branży doradztwa personalnego i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa