GL Accountant with English

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
GL Accountant with EnglishMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Przegląd kont bilansowych wraz z ich analizą oraz wyjaśnieniem istotnych różnic
  • Uzgadnianie kont księgi głównej z kontami pomocniczymi
  • Prowadzenie rozliczeń międzyokresowych
  • Przygotowywanie rachunku zysków i strat
  • Przygotowanie danych do zamknięcia miesiąca/roku
  • Przygotowanie i księgowanie PK na kontach księgi głównej
  • Przygotowywanie rozliczeń podatkowych

Wymagania:

  • Min. 1 rok doświadczenia w zakresie księgowości ds. Księgi Głównej
  • Doświadczenie w innych obszarach księgowości będzie atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra organizacja czasu pracy i komunikatywność we współpracy z zespołem

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej międzynarodowej firmie, w atmosferze partnerstwa i koleżeństwa
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej poprzez poszerzanie wiedzy kompetencji
  • Przyjazne środowisko pracy, w tym pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.