GIS Team Leader/ Product Owner

SPRING PROFESSIONAL

Gdynia, pomorskie

Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience, Legal i IT. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy.

Miejsce pracy: Gdynia

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pełniła rolę lidera kompetencji GIS i rozwijała ten obszar w firmie. Poza znajomością zagadanień technicznych.

Kluczowe obowiązki:

• analiza propozycji w zakresie rozwoju oprogramowania, ich kwalifikacja i priorytetowanie, wyznaczanie kierunków rozwoju oprogramowania GIS

• projektowanie nowych oraz weryfikacja istniejących funkcjonalności

• udział w pracach związanych z wytwarzaniem lub modyfikacją kodu oprogramowania

• współpraca z programistami, analitykami i wdrożeniowcami

• analiza funkcjonalności istniejących oraz weryfikacja nowo wytworzonych funkcjonalności oprogramowania GIS

• tworzenie i utrzymywanie dokumentacji zgodnie z panującymi w firmie standardami

Wymagania:

• dobra znajomość C, C++ lub pokrewnego (np Delphi)

• dobra znajomość SQL (m.in optymalizacja zapytań)

• doświadczenie w tworzeniu aplikacji bazodanowych

• praktyczna znajomość Oracle, Spatial, PostGIS, ESRI lub pokrewnych

• znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną

Mile widziane:

• znajomość Oracle PL/SQL oraz narzędzi Oracle RDBMS

• znajomość SOAP/REST

• doświadczenie z HTML, CSS, JavaScript, PHP, ASP.MVC

Klient oferuje:

• możliwość udziału oraz kształtowaniu nowego, strategicznego projektu

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

• dofinansowanie do karty sportowej

• atrakcyjną lokalizację biura (Gdynia- Centrum)

• tygodniowy cykl rozliczania czasu pracy (minumum 6h pracy dziennie)

• możliwość częściowej pracy zdalnej